KONST / Litografier / Färglitografi 14823348
nr 1482 3348
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 60/360. Färglitografi. Bladets mått: 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 90x80 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:45:13
12/8 16:24:03
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko